זירה מקצועית לאדריכלים
מעצבים ואנשי מקצוע

מאגר חברות ואנשי מקצוע מובילים בעולם הבנייה

ובנוסף מאמרים ופורומים בנושאי הבנייה והעיצוב עם מיטב אנשי המקצוע בארץ

רוצים להעלות תוכן, חדשות, אירוע או כל דבר שיעניין את הגולשים? שלחו אלינו

איטליה אצלכם בבית

מאת: מערכת האתר

טרנד הבניה הירוקה שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות מוביל את יצרני מוצרי הבניה ליצירת פתרונות ומוצרים ידידותיים יותר לסביבה ולמשתמש.

אחת מהחברות המובילות בתחום זה היא חברת KERAKOLLהאיטלקית. KERAKOLL מייצרת חומרי גמר איכותיים העומדים בתקן LEED הבינ"ל לבניה ירוקה ומבוססים על  Green Building Rating , סטנדרט ייצור ודירוג מוצרים שהחברה פיתחה הקובע פרמטרים למדידת השפעת המוצרים על הסביבה. על פיתוח שיטה זו זכתה חברת KERAKOLL לפרסים רבים.

חברות הבניה הגדולות בארץ זיהו את היתרונות של מוצריKERAKOLL ופרויקטים רבים למגורים ובתי יוקרה עושים שימוש ברובה מסוג FUGABELLA ו FUGALITE כדוגמת מלון ריץ קרלטון בהרצליה פיתוח.

רובות מסוג FUGABELLA ו FUGALITE מגיעות במגוון רחב של צבעים, מספקות גימור עדין ואיכותי ביותר. הן אנטיבקטריליות, ניתנות ליישום פנים וחוץ, בבריכות שחיה, חדרים רטובים ומשטחים תעשייתיים.

לאור השימוש הגובר באלמנטים עשויים זכוכית בעיצוב חדרי אמבט ומטבחים כדוגמת פסיפסים וויטראז'ים, פיתחהKERAKOLL רובה שקופה .FUGALITE ECO INVISIBLEלרובה תכונת שקיפות הממלאת את המישק במלואו ומתמזגת ללא תפר בעיצוב האריחים המשדרגת את נראות החלל המעוצב.

KERAKOLL שם נרדף לאלגנטיות ויוקרה הבחירה של מעצבי הפנים והאדריכלים באיטליה, בקרוב אצלכם בבית.  משווקת בארץ ע"י א.צ. שיווק בע"מ .