פרטים - הפורטל הישראלי הראשון | אדריכלות | עיצוב | תכנון פרטי בניין ...           בקרוב אנחנו מתחדשים - אתר פרטים , האתר המקיף והמקצועי ביותר         
 


 

       

כניסת חברים

ספריית חומרים ומוצרים
מפרטים טכניים
מאמרים מקצועיים
פרטי בניין - חברות
פרטי בניין אדריכלים

מאמרים מקצועיים ומפרטים טכניים

אלומיניום עם נשמה

מאת: כתבה פרסומית


אלומיניום מריק היא חברה קטנה עם נשמה גדולה שמתמחה בתחום האלומיניום והזכוכית ובשל הרמה המקצועית ואהבת החומר, זוכה לעבוד בפרוייקטים נחשקים במיוחדהאלומיניום נחשב לאחד החומרים הכי פופולאריים בבניה הפרטית והציבורית כאחד. החומר קל לתחזוקה, מאפשר שמירה על אקלים נוח ובעזרת עבודת פיתוח, בעיקר של חברת קליל, מגוון פרופילי האלומיניום התרחב לעין שיעור ומאפשר כיום להביע באמצעותו מסר עיצובי. אם בעבר היו רק פרופילים מגושמים הרי שהיום התווספו קולקציות מרהיבות של פרופילים בלגיים ומעודנים אחרים, בשלל מידות, עוביים וגוונים. החלונות הם מרכז הבית, במיוחד בשנים האחרונות בהן מאופיינת הבניה הפרטית במפתחי ענק שמתוכננים פעמים רבות על חשבון קירות הבלוקים. המגמה של הכנסת הנוף מבחוץ לתוך חללי הבית הובילה לתכנון רב יותר של פתחים ומכאן שחשיבות התאמת הפרופיל, סוג הזכוכית וכמובן הביצוע בשטח מקבלים משנה תוקף.

אלומיניום מריק היא חברה שנושמת אלומיניום, אוהבת את החומר ומבינה אותו. החברה מתמחה בתחום העבודה באלומיניום וזכוכית ובוחרת לעבוד עם מוצרים מבית 'קליל'. מי שבחרה לשים את הדגש על דיוק מקסימלי, איכות מוצרים, שירות זמין, מהיר וטוב, זוכה לעבוד עם מגוון רחב ואיכותי של קבלנים ולקוחות פרטיים. החברה מבצעת וילות פרטיות, בתי ספר ומוסדות ציבור ופועלת בשיתוף פעולה עם מבחר קבלנים ביניהם מזרחי- הרצליה, שחק רמת השרון- רעננה, שיתופית בע"מ, מגן הנדסה בע"מ, שחק שרותי בניה בע"מ, נאור החזקות בע"מ, מזרחי בע"מ ועוד . במקביל עוסקת החברה בייבוא של חלונות עץ אלומיניום מאיטליה, יוון וגרמניה ובכך מעניקה מענה כולל ומושלם ללקוחותיה.

כמי שמתמחים בתחום, מסבירים באלומיניום מריק, שלבחירת הזכוכית משמעות רבה מאוד שתשפיע על התוצאה הסופית. זכוכית איכותית היא זכוכית שמונעת חדירתן של קרני UV ובה בעת שומרת על אקלים נוח בחללי הבית הפנימיים ובכך מפחיתה את ההוצאה על אנרגיה לחימום וקירור הבית. התאמת הזכוכית משתנה מבית לבית ולעיתים אף בתוך הבית עצמו ייבחרו מספר סוגי זכוכיות לחלונות. כשמדובר בחלונות, במקרים רבים תבחר זכוכית בידודית בהדבקה קרה, בעוביים שונים בין הזכוכיות ליצירת מרווח אוויר מקסימלי ביניהן, תוך התחשבות בפרופיל המותאם לאותו החלון. קיימים שיקולים רבים לבחירת סוג הזכוכית ובסופו של דבר ההתאמה מתבצעת עבור כל לקוח באופן אישי.

אלומיניום מריק, היא חברה קטנה עם נשמה גדולה, שעושה לעצמה שם בזכות עבודה קשה ואהבה גדולה לחומר. תמהיל המוצרים כולל תריסי גלילה, חלונות, מעקות, מקלחונים, ויטרינות זכוכית לחנויות/ מספרות, דלתות ולמעשה כל מה שמשולב בו אלומיניום וזכוכית.

 

אלומניום מריק

050-7425617

052-5920005 
200-125 vce Download 100-105 vce Exam PDF Questions Answers 210-260 vce 300-075 vce Pass Cisco 300-070 vce | Provides Real Cisco 300-070 Exam 200-105 vce 300-101 vce cissp dumps Pass CISCO 300-115 vce - test questions 200-310 vce SY0-401 vce EX300 vce 300-320 vce


שירותים טכניים
אדריכלות, תכנון פרטי בנין לפי דרישות הלקוח...
קישורים
מוסדות,רשויות,וועדות תכנון,אינדקסים...
פרטי בידוד תרמי, אקוסטיקה
פרטי בידוד תרמי למבנים ודירות מגורים,בידוד אקוסטי למניעת רעש סביבתי...
קבוצה בפייסבוק לעדכונים ולחידושים בתחום
המקום לשתף חברים ואנשי מקצוע כמותכם ..
פורום טיפים באוטוקאד
המקום למציאת טיפים באוטוקאד ולשיתוף בין אנשי מקצוע
מגזין מקצועי לאדריכלים
מגזין מקצועי לאדריכלים ומעצבים כבר מעל 8 שנים .פרטים - הפורטל הישראלי לאדריכלות , עיצוב ותכנון פרטי בניין , מפרטים טכניים , מדריך פרטי בניין , ספריית חומרים .