פרטים - הפורטל הישראלי הראשון | אדריכלות | עיצוב | תכנון פרטי בניין ...           בקרוב אנחנו מתחדשים - אתר פרטים , האתר המקיף והמקצועי ביותר         
 


 

       

כניסת חברים

ספריית חומרים ומוצרים
מפרטים טכניים
מאמרים מקצועיים
פרטי בניין - חברות
פרטי בניין אדריכלים

מאמרים מקצועיים ומפרטים טכניים

הטרנד האפוקסי

מאת: חברת בטון אפוקסי


שטיחי אבן טיבעית stone carpet
שטיחי האבן מצטרפים לטרנד הבריאותי שכובש בשנים אלו את העולם. מדובר בסוג מסוים של רצפות שמזרימות את הדם ברגליים ככל שהולכים עליהן יותר. האבן מגיעה עם טקסטורה מיוחדת והקו האסתטי שלה כובש. השילוב של עיצוב מובחן ותועלות רפואיות מציב אותה כאחת האבנים הנכונות לשנת 2017. ניתן ליישם אותה בחדרי  שינה, משרדיי היי-טק, חללי מגורים, סאונות, מתחמי ספא שבילי גישה ועוד ועוד.
 


מראה חדש ב- 24 שעות
זה לא חלום. מראה חדש ב24 בשעות, אטום למים ומאפשר עבודה   ללא שבירת קירות, ללא אבק ולכלוך.
האפוקסי בורד הוא חומר בייצור בלעדי שמאפשר לייצר מעטפת למקלחת, חדרי אמבט וסאונות, ללא ריח, ללא אבק ובלי שבירת קירות. מדובר בהתקנה פשוטה למדיי. החומר מגיע בשלל צבעים, מכל מניפת צבעים קיימת. משטחי האפוקסי בורד מגיעים עד לגודל של גודל 2.60 על 1.20 גודל מקסימלי. העבודה עם הלוחות הללו מעניקה 100% איטום גם ללחות וגם לנזילות מים. שלל הטקסטורות ושילוביי הצבעים משתנה בהתאם לדרישה. ישנה אפשרות לחיספוס המעניק את אפקא האנטי סליפ, בשכבת שחיקה הנעה בין בינונית לגבוהה. כמו כן, ניתן לבחור מראה פני שטח בדמוי שיש או צפחה.
 
מראה הומוגני, דוחה שומן, קל מאוד לתחזוקה  
ביישום לוחות האפוקסי בורד לא קיימים חיבורים בין אריחי הקרמיקה ואין לכלוך בשטח. הלוח הוא למעשה מקשה אחת בין 10 מטר ועד 400  מטר. החומר קל מאוד לתחזוקה דוחה שומנים, לא מחוספס  ולכן לא מצטבר עליו לכלוך. הניקיון הוא באמצעות מטלית לחה בלבד.
 
 תלת מימד לגעת ולא להאמין
פתרונות התלת מימד מאפשרים נגישות והמחשה ומייתרים הסברים רבים. כשהלקוח רואה בעיניים הוא מבין טוב יותר מכל הסבר. ב - epoxystone  ניתן לייצר כל הדמיה שמבקש הלקוח מה שמאפשר  לו  להבין לעומק מה ואיך הולך להיראות החלל שלו.
 
איטומים ומערכות אפוקסי נוספות
החברה מתמחה באיטומים שונים, על בסיס פוליאורטני, פוליאוריאה, המעניקים פתרונות לרטיבות לכל מצב שהוא בתוך חמש שעות. מעבר לכך, לחברה עמדת תצוגה המציעה מערכות אפוקסי ומערכות פוליאורטניות למגרשי ספורט וחניונים, חדרי כושר, וילות יוקרה, לצד נגיעות רבות במפעלי מזון ועוד. כמן כן מתמחה החברה בעבודה עם התעשיה הכבדה, תעשיה אווירית ומתמחה בציפוי האפוקסי ובשנים האחרונות נפתחה גם לשוק הפרטי הנהנה מהרמה המקצועית והפתרונות המתקדמים. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומתכננים ומעניקה להם מגוון רחב ומתקדם של פתרונות.
 
 בטון אפוקסי
EPOXY STONE מקבוצת גל אחזקות
לפגישת ייעוץ בשטח: 052-5452224
לתיאום פגישה בסטודיו: 052-5324602
www/epoxystone.co.il


 
200-125 vce Download 100-105 vce Exam PDF Questions Answers 210-260 vce 300-075 vce Pass Cisco 300-070 vce | Provides Real Cisco 300-070 Exam 200-105 vce 300-101 vce cissp dumps Pass CISCO 300-115 vce - test questions 200-310 vce SY0-401 vce EX300 vce 300-320 vce


שירותים טכניים
אדריכלות, תכנון פרטי בנין לפי דרישות הלקוח...
קישורים
מוסדות,רשויות,וועדות תכנון,אינדקסים...
פרטי בידוד תרמי, אקוסטיקה
פרטי בידוד תרמי למבנים ודירות מגורים,בידוד אקוסטי למניעת רעש סביבתי...
קבוצה בפייסבוק לעדכונים ולחידושים בתחום
המקום לשתף חברים ואנשי מקצוע כמותכם ..
פורום טיפים באוטוקאד
המקום למציאת טיפים באוטוקאד ולשיתוף בין אנשי מקצוע
מגזין מקצועי לאדריכלים
מגזין מקצועי לאדריכלים ומעצבים כבר מעל 8 שנים .פרטים - הפורטל הישראלי לאדריכלות , עיצוב ותכנון פרטי בניין , מפרטים טכניים , מדריך פרטי בניין , ספריית חומרים .